Blog Arsen

Prawidłowo przeprowadzona dezynsekcja

Prawidłowo przeprowadzona dezynsekcja
4.93 98.67% 15 liczba głosów

Dezynsekcja mieszkaniaAby dezynsekcja przyniosła oczekiwany efekt, należy odpowiednio ją przeprowadzić. Warto zaznaczyć, że przedstawiciel każdej firmy, do której zwracamy się z prośbą o przeprowadzenie tej usługi, powinien dokładnie wyjaśnić przebieg jej realizacji. W tym artykule skupimy się na kwestiach, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru firmy, mającej na celu skuteczne pozbycie się szkodników z mieszkania.

Usuwanie pluskiew z pomocą profesjonalistów

Każda firma oferująca usługę zwalczania insektów, powinna posiadać ważny certyfikat poświadczający jej umiejętności, doświadczenie i wiedzę. Brak takiego dokumentu dyskwalifikuje firmę – od sprawdzenia tej kwestii należy zatem zacząć poszukiwania profesjonalnego zespołu świadczącego usługę dezynsekcji.

Pracownik firmy powinien w rozmowie telefonicznej wyjaśnić przebieg zlecenia, ale przede wszystkim powinien przeprowadzić dokładny wywiad ze Zleceniodawcą. Ważne jest przedstawienie faktycznego stanu mieszkania, w którym zalęgły się pluskwy, prusaki czy karaluchy. Jeśli szkodników jest wiele, widoczne są gołym okiem i znajdują się w kilku pomieszczeniach, należy o tym wyraźnie powiedzieć. Taka informacja pozwoli przedstawicielowi firmy świadczącej usługi dezynsekcji, na dobór odpowiedniej metody zwalczenia insektów.

Po zebranym wywiadzie pracownik firmy powinien:

Działanie dwuetapowe

Aby dezynsekcja przyniosła pożądane rezultaty, powinna być przeprowadzona dwukrotnie. Wiele firm poprzestaje na jednym „oprysku” mieszkania – to błąd! Prawidłowe usuwanie szkodników należy przeprowadzić dwa razy w odstępie dwóch tygodni. Dopiero takie działanie daje pewność, że wszystkie insekty zostaną zwalczone. Należy też zaznaczyć, że profesjonalna firma nie pobierze opłaty za powtórzenie zabiegu – wlicza się on bowiem w koszty całego zlecenia, przyjmowanego od Klienta.

Istotną kwestią są również koszty. Jeśli w porównaniu z konkurencyjnymi firmami są one zaniżone, istnieje ryzyko, że „tania dezynsekcja” oznacza tyle, co oszczędność na wykorzystanych do zlecenia środkach. A to sprawia, że szkodniki najprawdopodobniej nie zostaną całkowicie wyeliminowane i pojawi się konieczność powtórzenia całego zabiegu – tym razem z pomocą pracowników innego przedsiębiorstwa.

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami dotyczącymi sposobu przeprowadzania dezynsekcji, zachęcamy do odwiedzenia podstron:

bądź do kontaktu telefonicznego z naszą firmą pod numerem: 732-998-151

Zwalczanie insektów w miejscach zgonu i nie tylko
Najważniejsze informacje o dezynsekcji

Kategorie

Archiwa