Blog Arsen

Brak dezynfekcji po Zmarłym – czym grozi?

Brak dezynfekcji po Zmarłym – czym grozi?
5 100% 12 liczba głosów

DrobnoustrojeMiejsce, w którym doszło do zgonu, stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia osób znajdujących się w bliskim otoczeniu. Często zdarzają się sytuacje, że ciało Zmarłego czeka wiele dni, a nawet tygodni na odkrycie. Dotyczy to w szczególności osób starszych oraz mieszkających w pojedynkę. Największe niebezpieczeństwo dla mieszkańców domów wielorodzinnych stwarza śmierć lokatora z przyczyn nienaturalnych – śmiertelny upadek, samobójstwo, zabójstwo lub inna okoliczność losowa.

Dezynfekcja po Zmarłym

odgrywa niezwykle istotną rolę. Jej niewykonanie (lub wykonanie niedokładne) może być przyczyną:

Sprzątanie po zgonie – gdzie szukać wsparcia?

Każde miejsce, w którym niedawno doszło do zgonu powinno być odkażone i zdezynfekowane za pomocą specjalistycznego sprzętu oraz silnych środków chemicznych. Zagrożenie sanitarne jest na tyle wysokie, że dezynfekcji może dokonać wyłącznie profesjonalna firma. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy działają według ściśle określonych procedur, a bezpieczeństwo bliskich Zmarłego oraz jego sąsiadów traktują priorytetowo.

Biorąc pod uwagę ogólne wskazania higieniczne, procedura dezynfekcji lokalu po Zmarłym to konieczna czynność gwarantująca bezpieczne korzystanie z mieszkania przez nowych lokatorów. Ważne, aby firma wykonująca tego rodzaju specjalistyczne usługi sprzątające, posiadała odpowiednie certyfikaty, wiedzę merytoryczną oraz przygotowanie praktyczne.

Firma Arsen, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu najbardziej skutecznych metod dezynfekcji funeralnej, cieszy się zaufaniem Klientów z całej Polski. Szczegółowe informacje na temat usług świadczonych przez naszą firmę znaleźć można na podstronie https://arsen-lodz.com.pl/nasza-oferta/sprzatanie-miejsca-po-zgonie-polska/.

Swoją ofertę kierujemy do:

Działamy kompleksowo, aby zapewnić naszym Klientom realną i skuteczną pomoc w trudnych chwilach.

Sprzątanie po zgonach wiosną i latem
Sprzątanie miejsca po zgonie

Kategorie

Archiwa