Sprzątanie działek Łódź

Oferujemy profesjonalne i dokładne sprzątanie działek, jak również podpiwniczeń działkowych i terenu wokół posesji. Wśród naszych usług znajdą Państwo również rozbiórkę altanek oraz budynków działkowych, wywóz zbędnych rzeczy zalegających na terenie działki, gruzu czy śmieci. Dzięki współpracy z firmą budowlaną i wyburzeniową, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szeroką gamę usług związanych z pracami przeprowadzanymi na terenie działki.

Firma Arsen to także usługi związane z:

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu wszystkie zlecone nam usługi związane ze sprzątaniem działek i ogródków działkowych, przeprowadzamy w sposób sprawny, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości prowadzonych działań.

Z naszej oferty często korzystają osoby, które zakupiwszy ogórek działkowy zastały go w stanie odległym od wymarzonego lub po prostu chcą nadać posiadanej przez siebie działce nowy wygląd, zmienić aranżację czy zagospodarowanie terenu.

Usługi kierujemy również do wszystkich, którzy po prostu nie chcą inwestować swojego czasu i sił w porządkowanie posiadanej działki – wywóz śmieci, niepotrzebnych mebli czy wykonaniu drobnych (lub bardziej zaawansowanych) prac remontowych.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z wpisem na naszym blogu, którego tematem przewodnim jest właśnie sprzątanie działek.

 

Sprzątanie działek
5 100% 6 liczba głosów