Poniżej z przyjemnością prezentujemy część opinii na temat naszej firmy, wystawione przez Klientów Arsen, z podziałem na wykonane przez nas usługi. Od wszystkich osób otrzymaliśmy zgodę na ich publikację.

opinia Google

Opinie zostały złożone na nasze ręce bezpośrednio lub wystawione za pośrednictwem opinii Google Maps.

 

Dezynsekcja i odpluskwianie mieszkań Łódź i okolice

Miły kontakt telefoniczny oraz osobisty. Czas realizacji usługi krótki, ale skuteczny. Pluskwy rzeczywiście zostały wytępione, a pisemna gwarancja, jaką otrzymałam, daje mi możliwość bezpłatnego powtórzenia zabiegu w sytuacji, gdyby okazało się, że jest ono niezbędne. Dziękuję i pozdrawiam Pracowników firmy Arsen.

Monika Mazurek – Łódź

————————————————-

Otrzymałam gwarancję na usunięcie karaluchów, paragon za usługę i dodatkowo informację o środkach wykorzystanych podczas desynsekcji (na moją prośbę, bo chciałam się upewnić czy aby na pewno nie są szkodliwe dla zwierząt i po telefonie do weterynarza opiekującego się moimi kotami całkowicie się uspokoiłam). Bardzo miłe podejście do klienta, pan nie miał absolutnie nic przeciwko przedstawieniu dodatkowych dokumentów, zyskałam też wiedzę taką na przyszłość czyli co robić, żeby problem nie wrócił. Zdecydowanie polecam tą firmę osobom z podobnymi problemami do moich.

Patrycja Łopacińska – Łódź

————————————————-

Firmę cenię wysoko i chętnie polecam każdemu, u kogo w mieszkaniu pojawiły się pluskwy. Na Manhattanie w Łodzi problem jest nagminny, było u mnie już chyba ze czterech specjalistów na przestrzeni kilkunastu miesięcy. Uspokajało się na dwa do trzech tygodni i zaczynało na nowo, bo insekty przechodziły od sąsiadów z zza ściany. Nie wytrzymałam, z sąsiadami uzgodniliśmy wezwanie tej samej firmy w tym samym dniu, wybraliśmy Arsen. Problem się skończył jak nożem uciął. Także za skuteczność firmy ręczę i zachęcam wszystkich manhattanowców, u których nadal kłopot występuje, do umówienia usługi z Arsenem. Cena przystępna, no i co najważniejsze, usługa rzeczywiście zrealizowana.

Martyna Rochowska – Łódź

————————————————-

Chciałabym podzielić się swoją opinię ponieważ uważam że to jest najbardziej rzetelna firma z jaką się spotkałem. Osoba która pomogła mi w uporaniu się z pluskwa domowa wzięła ode mnie jedna opłatę a dokonała trzech oprysków i mam spokój. Dziękuję i Polecam.

Tomasz Nowotny – Łódź

————————————————-

Dziękujemy za pozbycie się nieproszonych gości. Polecamy firmę ARSEN

Anna i Krzysztof – Łódź

————————————————-

Pojawiły się u nas pluskwy z pozoru zlekceważyliśmy z mężem i postanowiliśmy się ich pozbyć na własną rękę jednak problem wracał mąż psiakał cały czas brosem i ciągle było to samo. Znalazłam w internecie firmę Arsen i postanowiłam skorzystać z usługi odpluskwiania mieszkań. Pan przyjechał nieoznakowanym samochodem. Sprawdził dokładnie każdy kąt, powiedział nam co mamy robić po oprysku. Po pierwszym razie problem zniknął i mieliśmy spokój na 2 miesiące. Okazało się że mamy w bloku sąsiada który jest zbieraczem i pluskwy przechodzą po całym pionie. Ponownie zadzwoniliśmy do Pana Jarka pomimo że na usługę mieliśmy tylko miesiąc gwarancji. Pan przyjechał nie wziął ani złotówki i wykonał ponownie oprysk pomimo że gwarancja minęła. Bardzo Panu dziękujemy.

Katarzyna – Brzeziny

————————————————-

Ja jestem naprawdę zadowolona. Minął już prawie rok od kiedy pracownicy Arsenu wytępili pluskwy w moim mieszkaniu i pomimo upływu takiego czasu, insekty nie wróciły. A w ubiegłym miesiącu skorzystałam jeszcze z wywozu starych mebli przez tę firmę. Także naprawdę polecam, bo jestem w 100% zadowolona z przeprowadzenia obu usług. Zaletą są też przystępne ceny i miły kontakt z personelem firmy.

Anna Kowalczyk – Pabianice

————————————————-

Pierwsza firma, której udało się wreszcie wytępić pluskwy łóżkowe w moim domu, a poważnie zaczynałem tracić wiarę że w ogóle jest to możliwe. Czekałem z napisaniem opinii, bo po poprzednich firmach byłem nastawiony sceptycznie i wciąż z niedowierzaniem patrzę na skorupki po pluskwach, a nie na żywe, rozpasione do granic możliwości owady/insekty/robale. Wielkie dzięki za zakończenie horroru trwającego przeszło rok. Z pozdrowieniami, Michał.

Michał Tyszko – Pabianice

————————————————-

Usunięcie pluskiew skuteczne. Podejście do klienta jak najbardziej ok, plus przystępny koszt wykonania całej usługi. Jesteśmy z rodziną zadowoleni, polecamy tę firmę.

Błażej Kozarewski – Łódź

————————————————-

Firma Pana Jarosława Nikodemskiego to godne zaufania przedsiębiorstwo i nader skuteczne. Bardzo szybko wytępiono u mnie prusaki, które pojawiły się wraz z nowymi sąsiadami (margines niestety). Dowiedziałem się jak zabezpieczyć mieszkanie przed robactwem i teraz wiem już jak chronić rodzinę nie tylko przed prusakami, ale i innymi insektami (?). Ogólnie rzecz biorąc przed robakami. Ceny korzystne, profesjonalna i miła atmosfera w trakcie rozmów telefonicznych (a takich parę odbyłem i tylko Arsen mnie pozytywnie zaskoczył, o sposobie prowadzenia rozmów przez inne firmy z branży wolę się nie wypowiadać), wyjątkowo miły kontakt bezpośredni. Duży plus za koszty całkowicie adekwatne do wykonanej usługi. Polecam zatem nie tylko tym, którzy bez skutku walczą z pluskwami, ale i innym osobom, zamęczanym przez robactwo wszelkiego kalibru. Naprawdę nie ma się co zastanawiać. Arsen Pana Nikodemskiego to najlepszy wybór pod kątem ceny, jakości i profesjonalizmu.

Robert Marczuk – Łódź

 

Sprzątanie po zgonie – Polska

Czyszczenie mieszkania po ojcu wykonane zostało w cenie przystępnej, zwłaszcza jak mieć na uwadze warunki jakie ojciec po sobie zostawił. Informacja o środkach rozprowadzonych w lokalu dana mi na piśmie, efekt usługi zadowalający.

Tomasz Nejman

————————————————-

Firma słowna i uczciwa z właściwym traktowaniem klienta. Miałem pewne obawy dzwoniąc do Arsen bo od Krakowa dzieli nas spora odległość, jednak nie żałuję wyboru. Mieszkanie w którym przedwcześnie i nagle (zawał) zmarła moja mama, zostało wyczyszczone bardzo dokładnie a dodatkowo rozprowadzono środek który oczyścił powietrze wewnątrz. Duże zrozumienie ze strony pracowników proponujących dodatkowy wywóz mebli z której to usługi zrezygnowalem bo nie czułem się jeszcze gotów na pozbycie się rzeczy po mamie. Z mieszkania usunięto tylko te meble, które musiały być zutylizowane co mi przystępnie wytłumaczono. Otrzymałem także informacje odnośnie wszystkich dokonanych na miejscu czynności. Serdecznie dziękuję firmie za pomoc, Szymek

Szymon Bednarski – Kraków

————————————————-

Firma Arsen przyjechała do mieszkania mojego Dziadka w terminie, a mieszkamy w Warszawie, nie w Łodzi. Nie było problemu z kontaktem czy brakiem punktualności. Wręcz przeciwnie, byłam pozytywnie zaskoczona zachowaniem pracowników firmy, którzy zajęli się sprzątaniem mieszkania, w którym zmarł mój Dziadek. Ustalano ze mną wszystkie szczegóły, łącznie z tym, które meble należy usunąć, które zostawić, po prostu pełne profesjonalizmu podejście i niezwykle kompleksowe. W mieszkaniu przeprowadzono też dezodoryzację, po wyjściu pracowników Arsenu, mieszkanie prezentowało się naprawdę bardzo dobrze. Firmę poleciła mi znajoma, do której również pofatygował się Arsen (i z tego co wiem, również pracownicy firmy dotarli do niej punktualnie – podkreślam, do Warszawy). Cieszę się, że skorzystałam z usług właśnie tej, a nie innej firmy.

Kamila Skowrońska – Warszawa

————————————————-

Firma przyjechała do Warszawy, żeby uprzątnąć mieszanie po moim Dziadku, który niestety mieszkał sam i zmarł niespodziewanie. Firmy lokalne wydawały mi się nie dość, że mało kompetentne, to jeszcze skoncentrowane tylko na zarobku. Firma Arsen (polecona przez przyjaciółkę) podeszła do sprawy po prostu po ludzku. Właściciel porozmawiał ze mną, wytłumaczył etapy całego zabiegu. Wiedziałam, że mieszkanie Dziadka trafiło w dobre ręce. Ślady nieszczęścia zostały usunięte, mieszkanie przeszło dezynfekcję, usunięcie zapachu, który przez dwa upalne dni naprawdę był trudny do przetrzymania. Dziękuję za pomoc, za serce i profesjonalne podejście. I chociaż nikomu nie życzę podobnej sytuacji, to z pełnym zaufaniem mogę polecić Arsen każdemu, którego bliski mieszkający samotnie, odszedł.

Anita Domaradzka – Warszawa

 

Opróżnianie mieszkań i sprzątanie – Łódź i okolice

Opróżnienie mieszkania oceniam na piątkę z dużym plusem. Dwupokojowe mieszkanie po moim dziadku było w beznadziejnym stanie, rupieci leżała w nich sterta, do tego meble nie nadające się już nawet do naprawy nie mówiąc o zwyczajnych śmieciach powtykanych w reklamówki. Zdecydowałem się na skorzystanie z pomocy jakiejś firmy bo sam nie miałem czasu ani siły na to, żeby dosłownie całą zawartość zgarnąć i wywieźć na wysypisko, zresztą nawet nie miałbym czym. W dodatku ohydny odór, bo inaczej nie da się tego nazwać nie pozwalał mi na to, żeby wytrzymać w tym mieszkaniu więcej jak godzinę i to maksimum (tyle mniej więcej potrzebowałem do i tak pobieżnego sprawdzenia co właściwie znajduje się w mieszkaniu i z przykrością stwierdzam, że całość to były już po prostu śmieci) Pracownicy Arsen rozwiązali mój problem w kilkanaście godzin, mnie by to chyba zajęło z miesiąc czasu. Kontakt jak najbardziej w porządku, a przebieg zlecenia to rewelacja. Po wszystkim mieszkanie poddano ozonowaniu (?), cały ten zatęchły smród, który uderzał zaraz po wejściu do środka, został usunięty. Jestem bardzo zadowolony i mogę ze spokojem sumienia polecić korzystanie z usług tej właśnie firmy.

Paweł Lira – Łódź

————————————————-

Miałam trudności ze znalezieniem firmy do przeprowadzki, głównie zależało mi na usunięciu starych rzeczy z mojego mieszkania i tu wkroczył Arsen. Szybko i sprawnie opróżniono moje dotychczasowe mieszkanie, co ułatwiło mi przewóz do nowego miejsca tylko tych rzeczy, na których mi zależało. Duża oszczędność czasu i pieniędzy, w dodatku w przyjemnej i kulturalnej atmosferze łagodzącej i tak już moje zszargane całą sytuacją nerwy. Dziękuję po stokroć :)))

Anna Nadarzewska – Łódź

————————————————-

Zamówiliśmy z żoną wywóz starych mebli, bo firma która przywiozła nowe nie miała zamiaru się fatygować. Zamówiony towar zostawiła na podwórku, a starych rzeczy nie zabrała choć mi to obiecywano. Zadzwoniłem do firmy Arsen i jej pracownicy mnie nie zawiedli. Szybko usunęli z mieszkania stare rzeczy i zaproponowali pomoc z wniesieniem nowych chociaż nastawiałem się tylko na to co było w ofercie firmy czyli wywóz bez dodatkowych usług. Jestem zaskoczony, że w tych czasach można jeszcze trafić na firmy kierujące się nie tylko zasobnością portfela klienta, ale nastawione na zwykłą ludzką pomoc. Nie muszę dodawać, że taka postawa mi się podoba i przydałaby się tym, których interesuje wyłącznie zarobek, a ludzi mają w poważaniu. Firmie Arsen dziękuję i gorąco ją polecam. Zyskali właśnie stałego klienta, bo w planach mam też prace działkowe przekraczające moje możliwości, a wiem już, że i takimi rzeczami zajmuje się Arsen. Oby tak dalej panowie!

Wojciech Szczypiorski – Łódź

Przeglądając naszą stronę akceptują Państwo postanowienia zawarte w polityce prywatności. więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close