Blog Arsen

Ozonowanie i dezynfekcja w zakładach przemysłowych


Dezynfekcja fabrykiFirma Arsen oferuje profesjonalne usługi ozonowania i dezynfekcji biur, obiektów przemysłowych, magazynów, warsztatów, punktów usługowych. Wykorzystujemy moc biobójczego ozonu, który dociera do najmniejszych zakamarków. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu rozprawiamy się ze szkodliwymi dla zdrowia mikroorganizmami, wirusami oraz nieprzyjemnymi zapachami.

Gdzie warto przeprowadzić ozonowanie?

Proces ozonowania jest ekologiczny, co oznacza, że nie wykorzystujemy żadnych środków chemicznych. Odpowiednie stężenie ozonu doskonale radzi sobie z bakteriami i wirusami (działa skuteczniej niż chlor), alergenami, roztoczami, grzybami, zapachem dymu tytoniowego i wilgoci, a także z niektórymi insektami (m.in. muszki, meszki, pająki). Ozon, w odróżnieniu od preparatów zapachowych dostępnych w sklepach, nie maskuje uciążliwych zapachów, ale całkowicie je zwalcza.

Zalety ozonowania:

Jak pracujemy?

W procesie ozonowania wykorzystujemy nowoczesne generatory ozonu. Uwalniający się gaz niszczy szkodliwe mikroorganizmy oraz zanieczyszczenia, a także nieprzyjemne zapachy. Ozonowanie odkaża nie tylko powierzchnie płaskie, ale także powietrze, którym oddychamy. Biobójczy gaz wnika również w tapicerkę meblową, a nawet w zalegające na biurku dokumenty. Po przeprowadzeniu ozonowania należy dokładnie wywietrzyć wnętrze hali, sklepu czy magazynu.

Dlaczego warto wybrać firmę Arsen?

Zapraszamy na https://arsen-lodz.com.pl/nasza-oferta/ozonowanie-mieszkan-i-obiektow-przemyslowych/ po więcej informacji oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 732-998-151

Kategorie

Archiwa