Blog Arsen

Profesjonalna dezynsekcja - pozbądź się niechcianych lokatorów!


Uciążliwe insekty skutecznie utrudniają życie wielu osób. Niechciani goście wdzierają się do naszych domów, mieszkań i miejsc pracy niosąc poważne zagrożenie dla zdrowia. Kupiłeś mieszkanie, w którym zadomowiły się karaluchy? Nie możesz poradzić sobie z pluskwami domowymi lub prusakami? Firma Arsen świadczy profesjonalne usługi dezynsekcji na terenie całego województwa łódzkiego. Pragniemy zapewnić naszym Klientom kompleksową pomoc na najwyższym poziomie.

Jak walczymy z pluskwami i innymi insektami?

Do zwalczania insektów w lokalach mieszkalnych i przestrzeniach biurowych stosujemy wyłącznie sprawdzone metody dezynsekcji. Są to m.in.:

Zdarza się, że z uwagi na zaawansowany rozwój insektów konieczne jest przeprowadzenie dezynsekcji dwukrotnie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nierzadko wykonujemy kilka uzupełniających się zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji, mających na celu przywrócenie optymalnych warunków do życia i pracy.

Firma Arsen świadczy usługę dezynsekcji:

Dlaczego dezynsekcja jest konieczna?

Niechciane insekty, które kryją się w zakamarkach lokali mieszkalnych czy przemysłowych, mogą przenosić szkodliwe dla zdrowia bakterie i wirusy. Nieprzyjemne ukąszenia i szeroko pojęty czynnik chorobotwórczy, to nie jedyne negatywne aspekty związane z obecnością owadów w domu. Warto zaznaczyć, że sama świadomość przebywania w otoczeniu szkodliwych insektów ma wpływ na nasze samopoczucie i znacznie obniża komfort życia.

Jak działamy?

Przed przystąpieniem do dezynsekcji konieczne jest odpowiednie przygotowanie lokalu, w tym zabezpieczenie sprzętu elektronicznego (telewizorów, komputerów, telefonów itd.) oraz żywności. Bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu eliminującego siedliska insektów nie należy myć podłóg (co najmniej przez 7 dni). Powinniśmy ograniczyć się do wyczyszczenia blatów kuchennych i stołów, czyli miejsc w których przygotowuje się i spożywa posiłki.

Klienci, którzy zlecają naszej firmie przeprowadzenie dezynsekcji otrzymują kartę gwarancyjną stanowiącą podstawę do ponownego przeprowadzenia zabiegu jeśli zajdzie taka potrzeba.

Mają Państwo pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami: 732-998-151. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji.

Dezynfekcja miejsc szczególnie zaniedbanych

Kategorie

Archiwa